גמילה מתרופות

תהליך העבודה במכון גמילה מתרופות הוא קשה במיוחד בפני עצמו אך מעבר לזאת, העובדה כי התרופות הם סם נגיש יחסית, גם למבוגרים וגם לצעירים מקשה על העובדה להישאר נקיים לאחר תהליך הגמילה לכן קיים צורך חזק במיוחד לבחור במכון גמילה יעיל, אמין ומקצועי שידע כיצד לטפל בצורה הנכונה ביותר בהתמכרות לתרופות.

 

לרוב אנשים מתמכרים לסמים בגלל שהם מפתחים תלות מסוימת בהם. לרוב מדובר בהתמכרות המשולבת עם התמכרות נפשית והתמכרות פיזית- ההשפעה של הסמים עצמם על המוח והגוף.

כאשר לאנשים יש בעיות בחיים הם לא מתעמתים איתם כמו מוות של בן משפחה, חרדות מסוימות או חוויה טראומתית שאינה החלימה, הם לרוב מוציאים נחמה בגורם קבוע שיש להם בחיים שגורם להם לשכוח לפחות לזמן מה את הכאב שלהם שחוזר וצף. בשימוש קבוע של הסמים, המכור מפתח שגרתיות שמסבה לו שקט נפשי- הוא תמיד יכול להסתמך על התרופות והם נהיות המקום הבטוח שלו.

נוסף לכך, לתרופות יש השפעות שונות על המוח ובשימוש מופרז הן יכולות להיות בעלות השפעה מרגיעה, משמחת או משתקת, לפיכך ישנו קושי גדול בהפסקת השימוש בתרופות בצורה עצמאית- המכור חייב להודות בכך שהוא צריך עזרה חיצונית בכדי להחלים ובכך להתחיל את התהליך.

 

בכדי לעבור תהליך של גמילה אשר באמת יחלים את המכור מבפנים כלפי חוץ, המכור חייב להתמודד עם הבעיות הרגשיות שיש לנו אשר מונעות ממנו לפתח חיים נורמליים שאינם תלויים בשימוש קבוע ומופרז בתרופות.

 

מכון שושנים מציע למכורים בעלי התמכרויות שונות את האפשרות להחלים בצורה מלאה בעזרת צוות מומחים שיודע כיצד לטפל בצורה אפקטיבית ויסודית בבעיות הנסתרות של כל מכור ועל ידי כך לנהל תהליך גמילה שיעזור למכור להתחיל לחיות חיים נקיים שאליהם הוא מייחל.

חינה בחיפה

חינה בחיפה

חינה בחיפה ו/או שבת חתן בצפון

חינה היא תהליך מיוחד ומרגש במיוחד, שכן הוא הצעד האחרון לפני שזוג מתחתן רשמית. החינה עוסקת בחגיגת החתן והכלה המיועדים וחוגגת את העובדה כי הם עומדים להתחתן. האירוע מיוחד ובעל המון משמעות לכן חשוב לארגן אותו בצורה הטובה ביותר.

 

באירוע החינה משתתפים המון אנשים- כל המשפחה של החתן והכלה לעתיד, החברים שלהם והקרובים להם. כולם לוקחים חלק בחגיגה השמחה הזו של החתן והכלה המיועדים. אירוע זה הוא אחד מהאירועים החשובים ביותר בחיי שני אנשים אלו לכן עליו להתנהל בצורה המושלמת והמוצלחת ביותר שאפשר- האירוע הוא טקס מעבר חשוב מאוד ומסמל את השמחה הגדולה של הזוג לפני החתונה עצמה וחגיגת הנישואים.

 

חגיגת חינה בחיפה היא אחת מהאפשרויות המומלצות ביותר בשבילכם- אתם נהנים מאולם באחד האזורים היפים יותר בארץ- בצפון השקט ומאפשרים לעצמכם לחגוג בצורה אינטימית ומשפחתית את אחד האירועים הגדולים ביותר בחייהם של בני הזוג.

אירוע זה מעצב את תחילת חייהם של בני הזוג ומקרב את כל המשפחה אליהם לפני הצעד החשוב הזה, לכן כאשר האירוע נערך באזור רגוע ושלוו יותר הדבר משפיע על האווירה החיובית של המשפחה.

בנוסף, פעמים רבות יהיו לכם קרובים שצריכים להגיע מרחוק לאירוע- חיפה היא הפתרון הטוב ביותר. אתם גם חוגגים בצפון המקסים וגם מאפשרים לקרובים הגרים בצפון או במרכז להגיע ביתר קלות למקום האירוע.

 

חינה בחיפה הוא אירוע שהחתן והכלה לעתיד יזכרו להמון זמן ויספרו עליו לילדים ולנינים שלהם בעתיד ומכאן החשיבות להפוך אותו למוצלח ביותר שאפשר. אירוע מוצלח, מרגש ושמח במיוחד הוא ההתחלה הטובה ביותר לחיים המשותפים של בני הזוג. המטרה היא לחגוג יחד עם כל המשפחה בצורה הטובה ביותר את הקשר המיוחד שנוצר.

מיחזור פסולת

מיחזור פסולת

 

פתרונות מיחזור פסולת הינו דבר חשוב במיוחד אשר המודעות אליו רק עולה ועולה בשנים האחרונות. הסיבה לכך שכיום יותר אנשים ממחזרים מאי פעם, היא בעיקר עצם זה שניתן לראות את הנזק שעושה האדם לסביבה. המדיה מציפה את האזרחים בנוגע לנזקים הנלווים להשחתה של הטבע, כאשר מדובר בנזקים בלתי הפיכים.

 

הזלזול בטבע בסופו של דבר מתהפך על בני האדם ואנו מוצאים את עצמנו במצבי מצוקה, מצבים המצריכים להיערך אליהם באופן מיוחד. הדבר הראשון שביכולתנו לעשות לאחר שהבנו את הנזקים הגדולים שנגרמים זה למחזר פסולת.

 

מיחזור הפסולת מועיל בעצם זה שאנחנו מורידים מהעומס של זיהום האדמה המסיבי. האדמה מקבלת מידי יום מאסות אדירות של זוהמה ולכלוך, אשר פוגעים בכולנו. כאשר ממחזרים, הכל חוזר לכדי שימוש האדם בסופו של דבר, ולא בכדי זיהום האדמה.

 

כמו כן, חשוב לדעת לאיזו חברת מיחזור יש לפנות, כך שהכל יעשה על הצד המקצועי ביותר. הרי מדובר בהליך די פשוט, אבל חברות רבות לא רואות את החשיבות של המיחזור באותה המידה. בעצם זה שחברות רבות בעצם מעדיפות קודם כל את הרווח והכסף ורק לאחר מכן את טובתה של אמא אדמה.

 

אם נרצה לתרום לסביבה, ובוא בזמן גם לדעת שאנחנו משתפים פעולה עם חברה אחראית, כזו עם סדר עדיפויות נכון, תשמחו לדעת שחברת קומפוסט אור תהיה הטובה ביותר מבחינתכם לצורך זה.

 

החברה עוסקת במיחזור מזה זמן רב, כאשר היא מתמחה במיחזור לצורך קומפוסט. לאור אלה, דעו לכם שהבחירה בקומפוסט אור תהיה הטובה ביותר מבחינתכם. אל תהססו לפנות עוד היום לצורך לבירור בנושא המיחזור, היות ותקבלו לכל שאלה שלכם בנושא תשובה מעמיקה ויסודית.

טיפול בהתמכרויות

ישנם מספר סמים קשים ורעילים במיוחד אשר עלולים לגרום לאנשים לפתח תלות כלפם. בין הסמים הקשים ניתן למנות את ההרואין והקוראין. החומרים הללו נמכרים בשוק בדרך כלל בצורה מדוללת. כלומר מערבבים אותם עם עוד חומרים רבים כמו אבקת כביסה, אך ורק על מנת להכפיל ולשלש את כמות החומר ובכך להגדיל את הרווחים. החומרים הללו ממכרים במיוחד והם גורמים לנזקים פיזיים כבר בשימושים הראשונים בסם.

 

הבעיתיות בחומרים הללו היא עצם היותם תוצרי מעבדה עם המון מרכיבים כימיים שיוגדרו כרעילים במיוחד לגוף האדם. בדומה לסיגריות ואלכוהול אשר מכילים המון חומרים רעילים מאוד, גוף האדם עלול לפתח כליפהם תלות מהר מאוד ובו בזמן השפעת הרעלים הללו על הגוף היא מיידית. כמו כן, ישנן גם השפעות רבות לטווח הארוך כמו מגוון רחב של סוגי סרטן.

 

כיום קיימת בארץ העמותה אשר נקראת יד הצלה טיפול בהתמכרויות. העמותה פועלת מזה מספר רב של שנים, והיא יודעת כיצד לספק לאדם המכור את הסביבה המתאימה לו ביותר. הודות לטיפול האיכותי שניתן לקבל על ידי יד הצלה, מכורים רבים נגמלו בעבר מהסמים הקשים ביותר. ככה זה כאשר הצוות המסור אשר עובד בעמותה שם לו למטרה ראשונה להיות קשוב ולהבין את צרכי המכור מליבו קודם כל. לאחר שהמטפל מבין לעומק מאיפה נובע הצורך של המכור, הוא ניגש למכור ומסביר לו בדרכים שונות שיש עוד המון דברים בעולם.

 

למכורים מוצגים מגוון של רעיונות לפעילויות על מנת להעביר את שעות הפנאי. כך שהמכורים ילמדו להנות מדברים אחרים שיש לעולם הזה להציע. כדוגמת אומנות, פיסול ומשחק. בעזרת העמותה הזו אנשים רבים חוזרים לחייהם הקודמים, וזה אינו דבר של מה בכך ויש להעריך זאת רבות ולהוקיר להם תודה כמה שניתן.

כירופרקט מקצועי

כירופרקט מקצועי

כירופרקט מקצועי אמון על בריאותו של המטופל החולה ועליו להביא לשיפור של המצב הבריאותו שלו או להעלים לגמרי את הכאב שנוצר. הכאב יכול להיווצר מכל מיני סיבות כאשר הסיבות המרכזיות אותן הכירופרקט מחפש הם בתחום הנוירונים וההולכה העצבית כלומר לבדוק כי יש הולכה עצבית תקינה בעמוד השידרה.קרא על כירופרקט מומלץ

זו למעשה הדבר הכי חשוב מכיוון שזה אומר שהחיווט העצבי תקין. אם אין חיווט עצבי תקין יש לבדוק מה גורם להפרעה שלו מלהיות תקין. יכול להיות שחולייה זזה, יכולה להיווצר על ידי כך ממש הפרעה הניראת לעין ולמקור הכאבים.

במקרה כזה יש להזיז את החוליות בחזרה למקומן על מנת לאפשר הולכה תקינה של מערכת העצבים. כאשר אין הולכה תקינה לא יהיה מעבר של מידע בין המוח לשאר החלקים בגוף ותימנע פקודה או שיהיה כאב מאוד עז.

לעיתים הגורם לכאב הוא עומס מאוד גדול על עמוד השידרה ומה שיכול לעזור הוא חיזוק של השרירים העוטפים את עמוד השידרה ובכך להפחית את העומס. בנוסף כל מיני תנוחות או תנעות יכולות להסב את הנזק לעמוד השחדרה ועל ידי מודעות לאיזה תנועות אנ עושה ואיזה תנוחות אני יושב וכד' ניתן לשפר את המצב הבריאותו ולהביא להקלה משמעותית בכאבים.

כל אלה נעשים ללא התערבות של כדורים כימיים חזים וללא ניתוחים מסובכים. כלומר הדרך היא כמה שפחות כימית וחודרנית אלא ביצוע פעולות שמטרתן להקל על הכאב ולהביא לשינוי משמעותי או החלמה מן המצב הקיים הלא נעים.

נשים בהריון גם כן יכולות להגיע לכירופרט וזאת מכיוון שלנשים בהריון לעיתים תכופות יש כאבים בגב עקב נשיאת המשקל של העובר ועל כן נוצר לחץ על הגב. איתור הביעה והגורמים יכולים להביא לדרך טיפול מאוד יעילה ובטוחה ולהביא להקלה משמעותית בכאבים.

שימו לב כי אתם מטופלים אצל כירופרקט מקצועי אשר למד את כל שבע שנות הלימוד שבסון הוא יוצא דוקטור. הלימודים הם כה ארוכים ומקיפים נושאים רבים הכוללים את מבנה השלד, מערכת העצבים, מערכת השרירים ועד הרבה יותר ובכך מקבלים ידע רב.

להקה לאירועים

להקה לאירועים וחתונות

להקה לאירועים היא דבר המוסיף המון שמחה והמון ייחודיות לאירוע שלכם בין אם זה אירוע בת מצווה או בר מצווה, חתונה, ברית, בריתה, יומהיולדת וכו'. להקה תמיד מכניסה שמחה או אווירה שתרצו שיהיה באירוע. להקה לאירועים וחתונות – כאן

על מנת שהאירוע יהיה כפי שתכננתם ורציתם דברו קודם עם הלהקה לתיאום ציפיות וראו למעשה מה הייתם רוצים שיהיה לכם באירע.

האם תרצו מסיבת אירועים או אווירה שהיא יותר מרגיעה או אווירה שמחה שהיא ללא ריקודים או להכניס את אווירת שנות השישים או השבעים או השמונים כלומר אין סוף של אפשרויות שניתן להפוך את האירוע לאירוע יוצא מן הכלל.

במידה אינכם יודעים איזו להקה לבחור הסתכלו היוטיוב או בכל מנוע חיפוש אחר כמו גוגל וראו את האתר וסרטונים שהם מפרסמים והתרשמו מהם, לאחר מכן אתם יכולים לשאול במידה וקיימים לקוחות שהם ממליצים או לבדוק דירוג במידה וקיים של הלהקה על ידי לקוחות מרוצים או שאינם מרוצים.

על פי כך יהיה לכם פחת או יותרר מידע ותדעו עם מי אתם נפגשים לפני במקום ללכת לפגישה שאין לכם כל מידע או המלצה מראש או שלא ראיתם את סוג ההופעות שהם מבצעים כיוון שיכול להיות שלא תאהבו וזה יהיה בזבוז של זמן.

להקה יכולה להפיק המון באירוע ולגרום לקהל ולאורחים שלכם ממש להנות, שילוב של להקה באירוע יכולה לרים את האירוע ולגרום לכך שהאורחים וחוו חווייה בלתי רגילה או חווייה ייחודית שהם לא ישכחו וימליצו על  הלהקה לחברים נוספים וכך ניתן יהיה לשמוע על הלהקה כלור שזוהי עוד דר מהימנה לדעת האם הלהקה היא טובה ומקצועית והאם היא מתאימה לכם לאירוע.

במידה ובחרתם את הלהקה לאירוע שלכם ללא ספק שזוהי בחירה מוצלחת כי קשה מאוד להרוס כאשר להקה מנגנת בלייב יש בזה את הייחודיות ואת האותנטיות שבו וזה מלהיב את הקהל ומסקרן אותם בכל פעם מחדש.

כמובן שזה יכול לא מוצלח במידה מזמינים להקה שהיא אינה מקצועית ושלא מבררים עליה היטב קודם לכן באחת האפשרויות שציינתי קודם.

 

בחירה של בית אבות

בחירה של בית אבות

בית אבות זוהי דילמה מאוד גדולה איזה בית אבות לבחור כאשר יש להתייחס לכמה וכמה פרמטרים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הצוות המקצועי שקיים כלומר שי לבדוק מי הצוות והאם הוא מקצועי ואדיב ושיש לו יחסי אנוש טובים.בית אבות בכפר סבא | ייעוץ לחולי דמנציה במרכז

ללא יחס אישי אדיב ואוהב לא יהיה להורים שלכם איכות חיים שהם מחפשים אלא תהיה אכזבה וכעס על המקוםנ אשר אמור להיות להם כבית. המעבר הוא לא פשוט לרוב האנשים ולכן במידה ויש אנשים תומכים ואוהבים זה הופך את התהליך להרבה יותר קל.

יש לבדוק כי האוכלוסייה המתגוררת גם היא איכותית ושהיא מתאימה פחות או יותר לסוג האנשים שההורים שלכם אוהבים אחרת לא יהיה בינהם חיבור והם יחושו לבד וללא תמידה שבית רבות יכול לספק מעצם העובדה שיש מסביבם אנשים שהם אוהבים.

שימו לב כי המבנים מטופחים ושמורים ונעימים למחייה הרי ההורים שלכם הולכים לגור שם ואף אחד או רוב האנשים לא היו רוצים להתגורר במקום שאינו מטופח או מוזנח. השקיעו והסתכלו היטב על כל המבנים מחדר האוכל, מקום הפעילויות והחוגים שלהם, הדירה שהם יגורו בה ועוד מקומות מרכזיים וחשובים.

בית האבות מספק מסגרת תומכת והיא מספקת עבור ההורים שלכם את כל הצרכים להם הם זקוקים בכל רמה סיעודית. יש כאלה שזקוקים להשגחה עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע דבר שהמשפחה לא יכולה לעמוד בו במידה ולילדים יש הורים משפחה ומשלהם ועל כן לא יהיה להם זמן להשקיע בטיפול וסיעוד ההורה או ההורים.

סיטואצייה זו היא בקרב רוב האנשים שלהם הורים מבוגרים, במידה ואין להם חיי משפחה לרוב הם יקדישו להם את החיים וילוו אותם עד ליום מותם ללא כל רצון להעביר אותם לבית אבות כיוון שיש להם את הפניות והרצון לעשות זאת.

המסגרת עושה מאוד טוב לקשישים והם ממלאים את היום בתכנים שהם אוהבים כמו יצירה, ריקוד, פיסול, ציור, שירה, שחייה, ספורט בין אם יוגה, פלדנקרייס, פילאטיס, הליכה, ריצה קלה ועד קבוצות מעניינות וכייפיות שממלאות את היום.

מפיקי אירועים

מפיקי אירועים

מפיקי אירועים הם אלה אשר יידעו לעשות עבורכם אירוע מאוד שמח וייחודי ויידעו לענות על כל הדרישות שלכם במידה ותרצו אירוע מפואר או אירוע בעל משמעות ואופי ייחודי אשר יאפיין אתכם ואת הרצון שלכם לאיך שייראה האירוע.

יש כמה גורמים מאוד בסיסיים שבלעדיהם האירוע לא יוכל להתקיים, הוא יוכל להתקיים אך ייראה הרבה פחות מרשים. גורמים אלה הם גורמים אשר התחילו עו בעבר והם אולם אירועים או גן אירועים – את המקום יש לבחור בקפידה כיוון שבו ייערך האירוע עצמו.

דוכני מזון לימי הולדת

אירוע ייחודדי ייערך גם במקום שבו אתם תרגישו כי הוא מתאים ביותר לאירוע שלכם וכאן חשוב מאוד שלא להתפשר אלא ללכת באמת אחר מה שאתם אוהבים. מפיק אירועים ידע להציע לכם את מגוון המקומות הפוטנציאליים שיענו על הצרכים שלכם.

לאחר שבחרתם מקום צלם הוא גורם ביסי חשוב נוסף – על מנת לתעד את האיוע בצורה הטובה ביותר ושתביא זווית מאוד עניינת של צילום ופוטושופ איכותי וקצועי יש לעבוד עם צלם שהוא הרשים אתכם עם התמונות ועם תיק העבודות שלו.

מפיק אירועים ידע להציע לכם את הצלם האיכותי ונמקצועי ביותר יענה על הצרכים שלכם ויותר מכך סביר להניח שהוא יסגור איתו מחיר שהוא הרבה יותר נמוך ממה שאתם הייתם סוגרים בצורה פרטנית.

גורם בסיסי נוסף הוא הדיג'יי אשר יעשה לכם את האווירה הנכונה לכל אורך האירוע בין אם זה בקבלת פנים, בארוחה, בריקודים ובסוף כאשר אתם תשבו עם הדי'יי ותספרו לו על הסגנון האישי שלכם ועל שירים שהייתם רוצים שיושמעו באירוע שלכם.

מפיק האירועים ידע גם כן להציע לכם את הדיג'יי הטוב ביותר עבורכם וזאת בעקבות הניסיון הרב שיש לו ועל פי השיחה איתכם וגילוי של הסגנון האישי שלכם כך ידע להציע לכם את האיש המקצוע האטרקטיבי ביותר עם המחיר הטוב ביותר.

האוכל הוא גם קריטריון מאוד חשוב על מנת שהאורחים יהנו וירגישו טוב באירוע- האוכל הוא אחד הדבים הבסיסיים והחשובים גם כן באירוע כאשר המפיק ידע להציע לכם את הקייטרינג המשובח ביותר.

ליווי של דולה

ליווי של דולה

ליווי של דולה הוא דבר חדש שקרה ב5 או 10 שנים האחרונות וזאת מכיוון שנשים רבות חוות את הלחץ ואת פחד לקראת הלידה. לא מעט נשים מספרות כי הן חוו דיכאון אחרי לידה. דולה – עיסוי תינוקות

אחת הסיבות היא משום שהיתה להן ציפייה מסויימת על איך תהיה הלידה וכשזה לא קרה על פי התוכנית הן התאכזבו וכעסו על עצמן על חוסר הצלחתן.

אנו חיים בקצב מאוד מהיר וביהדות יש גם לחץ של החברה והדת לקיום מצוות פרו ורבו ולכן יש גם ציפיה מבסויימת על איך תיראה הלידה עצה ואיך יהיה ההריון משהוא לא קורה בדיוק על פי התוכנית ויש פתאום הפתעות בדרך נשים רבות אינן יודעות כיצד להתמודד עם כך.

אחת הדרכים הנפלאות שעוזרות ותומכות בנשים בהריון היא הדולה אשר נמצאת עבורן לאוזן קשבת ששם הן יכולות להביע בדיוק את מה שהן מרגישות והכל לגיטימי ואין צורך להסתיר שום דבר.

הדולה מעניקה כלים להתמודדות עם מה שקורה ומה שעולה. ע ידי צמחי מרפא מרגיעים ועל ידי הכוונה על מזונות מתאימים, למידה של תנועות ותנוחות שילוו אותן בהריון וגם בלידה. היא ממשש עושה ומדריכה אותן לקראת הלידה.

התמודדות עם הלא נודע מלחיצה את רוב האנשים ובמיוחד נשים אשר יש להן אחריות נוספת ומדובר בעוד מישהו או מישהי ועל כן הן סוחבות על הכתפיים שלהן המון משקל וכובד. על ידי שיתוף ניתן לאוורר את הכובד הזה וליצור מצב שהוא יותר הרמוני ומאוזן.

ללכת אל הלא נודע דורש אמון גדול ושחרור של שליטה. שליטה היא מכיוון שנוצרה חווייה בעבר שהקרקע לא היתה חזקה והיתה פגיעה כלשהי ולכו על ידי שליטה מנסים להחזיר את הביטחון מה שאינו באמת יכול לקרות אלא רק להיפך.

העבודה עם הדולה היא מאוד משמעותית ומביאה הקלה רבה בתסמינים רבים, מביאה שלווה וידיעה כי היא האישה אינה לבד עם התחושות שלה אלא שהכל לגיטימי ונכון ושהדולה שם בשבילה עבור כל שאלה או בקשה. גם בלידה עצמה הדולה נמצאת,מלווה ותומכת.

 

סדנא לאירגונים – לימוד אנגלית

סדנא לאירגונים – לימוד אנגלית

באירגונים רבים ידועה החשיבות של סדנאות לימוד אנגלית לעובדים כיוון שלכך יש השפעה רבה על מה שקשור לרווחת העובד ולתחושה שלו בארגון. כאשר מארגנים סדנאות לעובדים באירגון זוהי אמירה מאוד ברורה כי הארגון מעריך אותו, משקיע בו כי הוא יודע שיהיה שווה להשקיע בו כלומר העובד שווה ומוערך עבורם.

בנוסף העובד מרגיש כי רואים אותו ומשקיעי בו ועל ידי כך הערך העצמי שלו עלה והוא מרגיש כי יש לו מה לתרום בחברה והפוטנציאל שלו והמוטיבציה שלו עולים יחד. המוטיבציה להגיע לעבודה עולה כיוון  שטוב לו בארגון וכיף לו. מורה פרטי לאנגלית עסקית – רונית ארזי לימוד

על ידי הסדנאות הללו נוצר קשר אחר בין העובדים שמאוד קשה לייצר תוך כדי עבודה והעובדים מגלים צדדים חדשים שלא הכירו קודם בקרב העובדים ועל כן נוצרות חברויות והקשר באירגון הולך ומתהדק.

התקשורת בין העובדים משתפרת ויש התנהלות שהיא יותר קלילה וכייפית ולעובדים כיף להגיע לעבודה בבוקר כיוון שהם יודעים שיפגשו אנשים שנעים להם להיות איתם. במידה והסדנא אינה מוצלחת אין זה משנה כיוון שנוצרות קליקות חברתיות והעובדים מעריכים את המחשבה של המעסיקים עליה.

יש לשים לב ולבחור סדנאות מוצלחות ולבדוק היטב לפני שאתם מביאים סדנא לאירגון שלכם כיוון שאם לא תעשו זאת ותביאו בלי חשיבה רבה קודם העובדים יכולים גם לחשוב ההיפך שהאירגון עושה זאת רק על מנת לצאת מידי חובה ולא כי באמת אכפת להם.

במידה ותביאו סדנא שאינה מקצועית ואינה מתאימה לסוג האופ של העובדים העובדים עלולים לחוות זאת גם כזילזול ובכך שהמעסיק אינו מכיר את העובדים שלו ובכך שאינו משקיע בהם זה מה שהם שווים בעיניו על כן היו מאוד זהיים בבחירת הסדנא המתאימה לעובדים שלכם שלא תהיה עוגמת נפש מיותרת.

עובדים זהו נושא מאוד ורכב ועל מנת להביא לפרודקטיביות ולתחושה שיש דינמיקה פורה בארגון בין העובדים והמעסיקים יש להראות להם בכל מיני דרכים כי אתם מעריכים את עבודתם וכי הם שווים בעיניכם כמו על ידי מחמאות ודגש על הדברים החיוביים שעשו או סדנאות מענייניות וחוותיות שיקשרו בינהם.