מטבחים בראשון לציון – מה שמומלץ ביותר

מטבחים בראשון לציון

בראשון לציון יש סטודיו מיוחד לייצור מטבחים בהתאמה אישית לצרכי הלקוח. במאמר הזה נציג סוגי עיצובים למטבחים, והכיר את החומרים מהם עשויים ארונות המטבח:

נסקור סוגי עיצוב שונים של מטבחים:

 • מטבח בסגנון כפרי- מטבח בסגנון חם ואישי. עיצוב מטבח כפרי יהיה לרוב חיפוי הקיר באבנים, שולחן וכסאות להסבה משפחתית, וארונות המטבח יהיו מתחת לשיש. עיצוב ארונות המטבח ייתן תחושה של ארון רהיטים מעוצב. במטבח כפרי ארונות המטבח יהיו עשויים מעץ איכותי. מוצרי הפרזול במטבח כפרי יהיו מעץ.
 • מטבח מודרני- במטבח מודרני הכיריים ישולבו בתוך השיש. למטבח מודרני יהיה עיצוב נקי וחלק. מטבחים בראשון לציון נגריית חן חלק מהמטבחים המודרניים מאפשרים פתיחה וסגירה חשמלית של המגרות והארונות. במטבח מודרני מוצרי הפרזול יהיו מתכתיים.
 • מטבח אנגלי-
 • מטבחי יוקרה-
 • מטבחים עבור מוסדות
 • מטבח מעץ מלא- יעניק למטבח שלכם מראה טבעי.
 • מטבחים עם אי- מטבח עם שולחן ארוך במרכזו.

גווני מטבח נפוצים:

 • שחור לבן- נפוץ מאוד במטבחים מודרניים ומטבחי יוקרה
 • מטבח עם גווני ירוק
 • מטבח בשילוב גווני כתום

סוגים שונים של חומרים לארונות מטבח:

 • סנדוויץ' אדום- חומר מועדף על מעצבי המטבחים, בשל עמידות שכבות העץ. ארונות העשויים מסנדוויץ' אדום, מומלץ לצבוע בצבע.
 • סיביט
 • לוחות עץ מצופים פורמייקה

 

אזורי המטבח

ישנם כמה אזורים במטבח. אזורים אלו יופיעו בכל סוגי המטבחים:

 1. פינת בישול- האזור עם הכיריים לבישול
 2. פינת הכנת האוכל- השיש
 3. פינת ישיבה- שולחן וכסאות הנמצאים במטבח
 4. ארונות אכסון- חלק מהארונות הם לאכסון כלים, יש ארונות לאכסון מוצרי מזון, ויש ארון המיועד לבקבוקים.

 

על מנת לבחור לכם את המטבח המושלם, הנכם מוזמנים לסייר באתר של נגריית חן, ליצור עמנו קשר, או להשאיר את פרטיכם באתר ונשוב אליכם בהקדם. מטבחים זה מטבחים בראשון לציון.

תסרוקת ערב

תסרוקת ערב

 

אם בימים כתיקונם שערנו חשוב לנו, הנשים, עד כדי הגדרת ימים מוצלחים יותר או פחות על פי נפחו של השיער, צבעו ומראהו באופן כללי, כלל זה רק מתעצם כאשר מדובר באירוע חשוב בחיינו. כלות ביום חתונתן, אימהות, בנות מצווה ואחרות החוגגות אירועים חשובים, שמות את הצלחת האירוע בין היתר על בחירת התסרוקת המתאימה.

תסרוקת ערב בשונה מהטיפול והטיפוח היומיומי בשיער, מותר ואף רצוי שתראה את רמת ההשקעה. מעצב מוכשר ידע להדגיש את היתרונות הטבעיים של השיער ( אורך, ברק) מחד גיסא ולתת מראה ייחודי וחגיגי מאידך גיסא.

גם לאופנות המשתנות ישנו מקום של כבוד בתחום השיער, שכן בעיצוב תסרוקת ערב מושקעת ישנה ציפייה להיראות צעירה ואופנתית ולא לשחזר את חתונתה של סבתא במשק בשנות הארבעים.

התאמה אישית לאופייה של האישה היושבת על כס המלכים היא מפתח להצלחה. אישה פשוטה וצנועה באופייה לא תחוש נוח בתסרוקת מוגזמת ואילו מי שעיצוב השיער והפן הם נר לרגליה גם בימי חול, תצפה להשקעה ומראה מלהיבים יותר ביום חגה. כך או כך, שתיהן יצפו לתסרוקת ערב נוחה שאינה מצריכה התעסקות יתרה ואינה מחייבת מיומנות מיוחדת בתחום שיווי המשקל.

אם מדובר בתוספות שיער, בשזירה, בתספורת מיוחדת או במראה מושקע אך יוצר אשליה של מרושל, בתסרוקת המיועדת לערב חגיגי וחשוב, אנו מצפות לקצור מחמאות (גם אם אנו דוחות אותן על הסף במבט מתנצל).

מעצב שיער אשר הפך את אומנותו למקצוע, ידע לזהות אותך ולהקשיב לציפיותייך ורחשי לבך בטרם ייתן לדמיונו להשתולל. בשלב הבא יזכור כי מדובר ביום חשוב ומשמעותי בחייך ואת מקדישה חלק מזמנך ביום זה על כסאו. תחושת הנוחות והביטחון שילוו אותך אצל מיקי זיתוני, הם רק תחילת הדרך למראה מושלם, כמו שאת אוהבת.

 

מטבחים כפריים

מטבחים כפריים

בעולם של המאה ה21 הקדמה והטכנולוגיה פורצות כל מחסום אפשרי, העולם משתפר ומתארגן מחדש ועמה האומנות ועיצוב הבית מתחדשים ומתקדמים מדי כמה שנים. העיצוב המודרני מאופיין בדרך בצבעים קבועים כמו אדום, לבן ושחור, ומקבל את הגוון של עולם חדש והמאה ה21. אך דווקא כאשר אנו חושבים על הבית, עולה סביבו ניחוח ישן ועתיק, חמימות ביתית מזיכרונות העבר מבית סבתא או אמא. צבעים חמימים יותר שמעלים ארומה של לחמניות אפויות לשבת, ירקות מבושלים, תבשלים עמוסי תבלינים שניחוחם מעורבב בריחה של אמא או סבתא. לכן, על אף כל האומנות המודרנית והחדשנות במטבח, יש קסם שטרם עבר זמנו במטבחים כפריים.

למה זה מושך כל כך?

על אף כל העולם המתחדש והמודרני, וחרף הרצון להתחדש ולהשתכלל בטכנולוגיה המתקדמת שיוצאת מדי שנה, כאשר מדובר בבית דווקא הפשטות והחמימות הם אלו שמושכים יותר מהמודרני והמשוכלל. ייתכן שזה משום שהבית מזכיר לכל אחד מאתנו את זיכרונות העבר ומעלה בנו נוסטלגיות לילדות רחוקה. ייתכן שאם נעצב את המטבח, הנקודה המרכזית בה כל ילד חווה זמן רב מימיו, בסגנון המטבחים הישנים, נוכל לחדש את החמימות של התא המשפחתי שזכורה לנו מילדתנו שלנו. אך אולי למעשה מדובר בפסיכולוגיה של צבעים, כאשר צבעים כמו אדום, לבן ושחור המזוהים עם המטבח המודרני משדרים יותר שכלול וטכנולוגיה אך גם יותר קרירות, ולעומתם הצבעים של מטבחים כפריים מבית היוצר של לה קאסה בגווני חום ובז', משדרים יותר חמימות ומשפחתיות.

כך או כך הפסיכולוגיה משפיעה עלינו לכאן או לכאן, וגורמת לנו להמשיך להתעניין ולהימשך ליופי הפשוט והקסום במטבח כפרי. לכן אם אתם מחפשים אחר מטבח מעוצב בסגנון הכפרי והמוכר מבית אמא, פנו ללה קאסה ובחרו עוד היום את המטבח שיספק לכם הרגשה של בית

גמילה מתרופות

תהליך העבודה במכון גמילה מתרופות הוא קשה במיוחד בפני עצמו אך מעבר לזאת, העובדה כי התרופות הם סם נגיש יחסית, גם למבוגרים וגם לצעירים מקשה על העובדה להישאר נקיים לאחר תהליך הגמילה לכן קיים צורך חזק במיוחד לבחור במכון גמילה יעיל, אמין ומקצועי שידע כיצד לטפל בצורה הנכונה ביותר בהתמכרות לתרופות.

 

לרוב אנשים מתמכרים לסמים בגלל שהם מפתחים תלות מסוימת בהם. לרוב מדובר בהתמכרות המשולבת עם התמכרות נפשית והתמכרות פיזית- ההשפעה של הסמים עצמם על המוח והגוף.

כאשר לאנשים יש בעיות בחיים הם לא מתעמתים איתם כמו מוות של בן משפחה, חרדות מסוימות או חוויה טראומתית שאינה החלימה, הם לרוב מוציאים נחמה בגורם קבוע שיש להם בחיים שגורם להם לשכוח לפחות לזמן מה את הכאב שלהם שחוזר וצף. בשימוש קבוע של הסמים, המכור מפתח שגרתיות שמסבה לו שקט נפשי- הוא תמיד יכול להסתמך על התרופות והם נהיות המקום הבטוח שלו.

נוסף לכך, לתרופות יש השפעות שונות על המוח ובשימוש מופרז הן יכולות להיות בעלות השפעה מרגיעה, משמחת או משתקת, לפיכך ישנו קושי גדול בהפסקת השימוש בתרופות בצורה עצמאית- המכור חייב להודות בכך שהוא צריך עזרה חיצונית בכדי להחלים ובכך להתחיל את התהליך.

 

בכדי לעבור תהליך של גמילה אשר באמת יחלים את המכור מבפנים כלפי חוץ, המכור חייב להתמודד עם הבעיות הרגשיות שיש לנו אשר מונעות ממנו לפתח חיים נורמליים שאינם תלויים בשימוש קבוע ומופרז בתרופות.

 

מכון שושנים מציע למכורים בעלי התמכרויות שונות את האפשרות להחלים בצורה מלאה בעזרת צוות מומחים שיודע כיצד לטפל בצורה אפקטיבית ויסודית בבעיות הנסתרות של כל מכור ועל ידי כך לנהל תהליך גמילה שיעזור למכור להתחיל לחיות חיים נקיים שאליהם הוא מייחל.

חינה בחיפה

חינה בחיפה

 

חינה היא תהליך מיוחד ומרגש במיוחד, שכן הוא הצעד האחרון לפני שזוג מתחתן רשמית. החינה עוסקת בחגיגת החתן והכלה המיועדים וחוגגת את העובדה כי הם עומדים להתחתן. האירוע מיוחד ובעל המון משמעות לכן חשוב לארגן אותו בצורה הטובה ביותר.

 

באירוע החינה משתתפים המון אנשים- כל המשפחה של החתן והכלה לעתיד, החברים שלהם והקרובים להם. כולם לוקחים חלק בחגיגה השמחה הזו של החתן והכלה המיועדים. אירוע זה הוא אחד מהאירועים החשובים ביותר בחיי שני אנשים אלו לכן עליו להתנהל בצורה המושלמת והמוצלחת ביותר שאפשר- האירוע הוא טקס מעבר חשוב מאוד ומסמל את השמחה הגדולה של הזוג לפני החתונה עצמה וחגיגת הנישואים.

 

חגיגת חינה בחיפה היא אחת מהאפשרויות המומלצות ביותר בשבילכם- אתם נהנים מאולם באחד האזורים היפים יותר בארץ- בצפון השקט ומאפשרים לעצמכם לחגוג בצורה אינטימית ומשפחתית את אחד האירועים הגדולים ביותר בחייהם של בני הזוג.

אירוע זה מעצב את תחילת חייהם של בני הזוג ומקרב את כל המשפחה אליהם לפני הצעד החשוב הזה, לכן כאשר האירוע נערך באזור רגוע ושלוו יותר הדבר משפיע על האווירה החיובית של המשפחה.

בנוסף, פעמים רבות יהיו לכם קרובים שצריכים להגיע מרחוק לאירוע- חיפה היא הפתרון הטוב ביותר. אתם גם חוגגים בצפון המקסים וגם מאפשרים לקרובים הגרים בצפון או במרכז להגיע ביתר קלות למקום האירוע.

 

חינה בחיפה הוא אירוע שהחתן והכלה לעתיד יזכרו להמון זמן ויספרו עליו לילדים ולנינים שלהם בעתיד ומכאן החשיבות להפוך אותו למוצלח ביותר שאפשר. אירוע מוצלח, מרגש ושמח במיוחד הוא ההתחלה הטובה ביותר לחיים המשותפים של בני הזוג. המטרה היא לחגוג יחד עם כל המשפחה בצורה הטובה ביותר את הקשר המיוחד שנוצר.

מיחזור פסולת

מיחזור פסולת

 

פתרונות מיחזור פסולת הינו דבר חשוב במיוחד אשר המודעות אליו רק עולה ועולה בשנים האחרונות. הסיבה לכך שכיום יותר אנשים ממחזרים מאי פעם, היא בעיקר עצם זה שניתן לראות את הנזק שעושה האדם לסביבה. המדיה מציפה את האזרחים בנוגע לנזקים הנלווים להשחתה של הטבע, כאשר מדובר בנזקים בלתי הפיכים.

 

הזלזול בטבע בסופו של דבר מתהפך על בני האדם ואנו מוצאים את עצמנו במצבי מצוקה, מצבים המצריכים להיערך אליהם באופן מיוחד. הדבר הראשון שביכולתנו לעשות לאחר שהבנו את הנזקים הגדולים שנגרמים זה למחזר פסולת.

 

מיחזור הפסולת מועיל בעצם זה שאנחנו מורידים מהעומס של זיהום האדמה המסיבי. האדמה מקבלת מידי יום מאסות אדירות של זוהמה ולכלוך, אשר פוגעים בכולנו. כאשר ממחזרים, הכל חוזר לכדי שימוש האדם בסופו של דבר, ולא בכדי זיהום האדמה.

 

כמו כן, חשוב לדעת לאיזו חברת מיחזור יש לפנות, כך שהכל יעשה על הצד המקצועי ביותר. הרי מדובר בהליך די פשוט, אבל חברות רבות לא רואות את החשיבות של המיחזור באותה המידה. בעצם זה שחברות רבות בעצם מעדיפות קודם כל את הרווח והכסף ורק לאחר מכן את טובתה של אמא אדמה.

 

אם נרצה לתרום לסביבה, ובוא בזמן גם לדעת שאנחנו משתפים פעולה עם חברה אחראית, כזו עם סדר עדיפויות נכון, תשמחו לדעת שחברת קומפוסט אור תהיה הטובה ביותר מבחינתכם לצורך זה.

 

החברה עוסקת במיחזור מזה זמן רב, כאשר היא מתמחה במיחזור לצורך קומפוסט. לאור אלה, דעו לכם שהבחירה בקומפוסט אור תהיה הטובה ביותר מבחינתכם. אל תהססו לפנות עוד היום לצורך לבירור בנושא המיחזור, היות ותקבלו לכל שאלה שלכם בנושא תשובה מעמיקה ויסודית.

טיפול בהתמכרויות

ישנם מספר סמים קשים ורעילים במיוחד אשר עלולים לגרום לאנשים לפתח תלות כלפם. בין הסמים הקשים ניתן למנות את ההרואין והקוראין. החומרים הללו נמכרים בשוק בדרך כלל בצורה מדוללת. כלומר מערבבים אותם עם עוד חומרים רבים כמו אבקת כביסה, אך ורק על מנת להכפיל ולשלש את כמות החומר ובכך להגדיל את הרווחים. החומרים הללו ממכרים במיוחד והם גורמים לנזקים פיזיים כבר בשימושים הראשונים בסם.

 

הבעיתיות בחומרים הללו היא עצם היותם תוצרי מעבדה עם המון מרכיבים כימיים שיוגדרו כרעילים במיוחד לגוף האדם. בדומה לסיגריות ואלכוהול אשר מכילים המון חומרים רעילים מאוד, גוף האדם עלול לפתח כליפהם תלות מהר מאוד ובו בזמן השפעת הרעלים הללו על הגוף היא מיידית. כמו כן, ישנן גם השפעות רבות לטווח הארוך כמו מגוון רחב של סוגי סרטן.

 

כיום קיימת בארץ העמותה אשר נקראת יד הצלה טיפול בהתמכרויות. העמותה פועלת מזה מספר רב של שנים, והיא יודעת כיצד לספק לאדם המכור את הסביבה המתאימה לו ביותר. הודות לטיפול האיכותי שניתן לקבל על ידי יד הצלה, מכורים רבים נגמלו בעבר מהסמים הקשים ביותר. ככה זה כאשר הצוות המסור אשר עובד בעמותה שם לו למטרה ראשונה להיות קשוב ולהבין את צרכי המכור מליבו קודם כל. לאחר שהמטפל מבין לעומק מאיפה נובע הצורך של המכור, הוא ניגש למכור ומסביר לו בדרכים שונות שיש עוד המון דברים בעולם.

 

למכורים מוצגים מגוון של רעיונות לפעילויות על מנת להעביר את שעות הפנאי. כך שהמכורים ילמדו להנות מדברים אחרים שיש לעולם הזה להציע. כדוגמת אומנות, פיסול ומשחק. בעזרת העמותה הזו אנשים רבים חוזרים לחייהם הקודמים, וזה אינו דבר של מה בכך ויש להעריך זאת רבות ולהוקיר להם תודה כמה שניתן.

כירופרקט מקצועי

כירופרקט מקצועי

כירופרקט מקצועי אמון על בריאותו של המטופל החולה ועליו להביא לשיפור של המצב הבריאותו שלו או להעלים לגמרי את הכאב שנוצר. הכאב יכול להיווצר מכל מיני סיבות כאשר הסיבות המרכזיות אותן הכירופרקט מחפש הם בתחום הנוירונים וההולכה העצבית כלומר לבדוק כי יש הולכה עצבית תקינה בעמוד השידרה.קרא על כירופרקט מומלץ

זו למעשה הדבר הכי חשוב מכיוון שזה אומר שהחיווט העצבי תקין. אם אין חיווט עצבי תקין יש לבדוק מה גורם להפרעה שלו מלהיות תקין. יכול להיות שחולייה זזה, יכולה להיווצר על ידי כך ממש הפרעה הניראת לעין ולמקור הכאבים.

במקרה כזה יש להזיז את החוליות בחזרה למקומן על מנת לאפשר הולכה תקינה של מערכת העצבים. כאשר אין הולכה תקינה לא יהיה מעבר של מידע בין המוח לשאר החלקים בגוף ותימנע פקודה או שיהיה כאב מאוד עז.

לעיתים הגורם לכאב הוא עומס מאוד גדול על עמוד השידרה ומה שיכול לעזור הוא חיזוק של השרירים העוטפים את עמוד השידרה ובכך להפחית את העומס. בנוסף כל מיני תנוחות או תנעות יכולות להסב את הנזק לעמוד השחדרה ועל ידי מודעות לאיזה תנועות אנ עושה ואיזה תנוחות אני יושב וכד' ניתן לשפר את המצב הבריאותו ולהביא להקלה משמעותית בכאבים.

כל אלה נעשים ללא התערבות של כדורים כימיים חזים וללא ניתוחים מסובכים. כלומר הדרך היא כמה שפחות כימית וחודרנית אלא ביצוע פעולות שמטרתן להקל על הכאב ולהביא לשינוי משמעותי או החלמה מן המצב הקיים הלא נעים.

נשים בהריון גם כן יכולות להגיע לכירופרט וזאת מכיוון שלנשים בהריון לעיתים תכופות יש כאבים בגב עקב נשיאת המשקל של העובר ועל כן נוצר לחץ על הגב. איתור הביעה והגורמים יכולים להביא לדרך טיפול מאוד יעילה ובטוחה ולהביא להקלה משמעותית בכאבים.

שימו לב כי אתם מטופלים אצל כירופרקט מקצועי אשר למד את כל שבע שנות הלימוד שבסון הוא יוצא דוקטור. הלימודים הם כה ארוכים ומקיפים נושאים רבים הכוללים את מבנה השלד, מערכת העצבים, מערכת השרירים ועד הרבה יותר ובכך מקבלים ידע רב.

להקה לאירועים

להקה לאירועים וחתונות

להקה לאירועים היא דבר המוסיף המון שמחה והמון ייחודיות לאירוע שלכם בין אם זה אירוע בת מצווה או בר מצווה, חתונה, ברית, בריתה, יומהיולדת וכו'. להקה תמיד מכניסה שמחה או אווירה שתרצו שיהיה באירוע. להקה לאירועים וחתונות – כאן

על מנת שהאירוע יהיה כפי שתכננתם ורציתם דברו קודם עם הלהקה לתיאום ציפיות וראו למעשה מה הייתם רוצים שיהיה לכם באירע.

האם תרצו מסיבת אירועים או אווירה שהיא יותר מרגיעה או אווירה שמחה שהיא ללא ריקודים או להכניס את אווירת שנות השישים או השבעים או השמונים כלומר אין סוף של אפשרויות שניתן להפוך את האירוע לאירוע יוצא מן הכלל.

במידה אינכם יודעים איזו להקה לבחור הסתכלו היוטיוב או בכל מנוע חיפוש אחר כמו גוגל וראו את האתר וסרטונים שהם מפרסמים והתרשמו מהם, לאחר מכן אתם יכולים לשאול במידה וקיימים לקוחות שהם ממליצים או לבדוק דירוג במידה וקיים של הלהקה על ידי לקוחות מרוצים או שאינם מרוצים.

על פי כך יהיה לכם פחת או יותרר מידע ותדעו עם מי אתם נפגשים לפני במקום ללכת לפגישה שאין לכם כל מידע או המלצה מראש או שלא ראיתם את סוג ההופעות שהם מבצעים כיוון שיכול להיות שלא תאהבו וזה יהיה בזבוז של זמן.

להקה יכולה להפיק המון באירוע ולגרום לקהל ולאורחים שלכם ממש להנות, שילוב של להקה באירוע יכולה לרים את האירוע ולגרום לכך שהאורחים וחוו חווייה בלתי רגילה או חווייה ייחודית שהם לא ישכחו וימליצו על  הלהקה לחברים נוספים וכך ניתן יהיה לשמוע על הלהקה כלור שזוהי עוד דר מהימנה לדעת האם הלהקה היא טובה ומקצועית והאם היא מתאימה לכם לאירוע.

במידה ובחרתם את הלהקה לאירוע שלכם ללא ספק שזוהי בחירה מוצלחת כי קשה מאוד להרוס כאשר להקה מנגנת בלייב יש בזה את הייחודיות ואת האותנטיות שבו וזה מלהיב את הקהל ומסקרן אותם בכל פעם מחדש.

כמובן שזה יכול לא מוצלח במידה מזמינים להקה שהיא אינה מקצועית ושלא מבררים עליה היטב קודם לכן באחת האפשרויות שציינתי קודם.

 

בחירה של בית אבות

בחירה של בית אבות

בית אבות זוהי דילמה מאוד גדולה איזה בית אבות לבחור כאשר יש להתייחס לכמה וכמה פרמטרים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא הצוות המקצועי שקיים כלומר שי לבדוק מי הצוות והאם הוא מקצועי ואדיב ושיש לו יחסי אנוש טובים.בית אבות בכפר סבא | ייעוץ לחולי דמנציה במרכז

ללא יחס אישי אדיב ואוהב לא יהיה להורים שלכם איכות חיים שהם מחפשים אלא תהיה אכזבה וכעס על המקוםנ אשר אמור להיות להם כבית. המעבר הוא לא פשוט לרוב האנשים ולכן במידה ויש אנשים תומכים ואוהבים זה הופך את התהליך להרבה יותר קל.

יש לבדוק כי האוכלוסייה המתגוררת גם היא איכותית ושהיא מתאימה פחות או יותר לסוג האנשים שההורים שלכם אוהבים אחרת לא יהיה בינהם חיבור והם יחושו לבד וללא תמידה שבית רבות יכול לספק מעצם העובדה שיש מסביבם אנשים שהם אוהבים.

שימו לב כי המבנים מטופחים ושמורים ונעימים למחייה הרי ההורים שלכם הולכים לגור שם ואף אחד או רוב האנשים לא היו רוצים להתגורר במקום שאינו מטופח או מוזנח. השקיעו והסתכלו היטב על כל המבנים מחדר האוכל, מקום הפעילויות והחוגים שלהם, הדירה שהם יגורו בה ועוד מקומות מרכזיים וחשובים.

בית האבות מספק מסגרת תומכת והיא מספקת עבור ההורים שלכם את כל הצרכים להם הם זקוקים בכל רמה סיעודית. יש כאלה שזקוקים להשגחה עשרים וארבע שעות ביממה שבעה ימים בשבוע דבר שהמשפחה לא יכולה לעמוד בו במידה ולילדים יש הורים משפחה ומשלהם ועל כן לא יהיה להם זמן להשקיע בטיפול וסיעוד ההורה או ההורים.

סיטואצייה זו היא בקרב רוב האנשים שלהם הורים מבוגרים, במידה ואין להם חיי משפחה לרוב הם יקדישו להם את החיים וילוו אותם עד ליום מותם ללא כל רצון להעביר אותם לבית אבות כיוון שיש להם את הפניות והרצון לעשות זאת.

המסגרת עושה מאוד טוב לקשישים והם ממלאים את היום בתכנים שהם אוהבים כמו יצירה, ריקוד, פיסול, ציור, שירה, שחייה, ספורט בין אם יוגה, פלדנקרייס, פילאטיס, הליכה, ריצה קלה ועד קבוצות מעניינות וכייפיות שממלאות את היום.